Тема «Професії» англійською для дітей: необхідні слова, вправи, діалог, фрази, пісеньки, картки, ігри, завдання, загадки, мультики для дітей англійською мовою з транскрипцією та перекладом для самостійного вивчення з нуля. Конспект не

Муніципальна бюджетна установа

додаткової освіти

Центр позашкільної роботи «Гармонія» м.Тихорецька


Розробила:

педагог додаткової освіти

Белавіна Віра Вікторівна

м.Тихорєцьк

Мета: створення умов для формування знань про професії та їх представників.

1.Розповісти про те, що таке професії, про сферу застосування різних професій, назвати різні професії та їх представників, перерахувати необхідні робочі інструменти та результати роботи кожної з названих професій.

2.Розвивати словниковий запас і кругозір дітей.

3.Воспитывать повагу до представників різних професій.

Матеріально-технічне забезпечення уроку: картки із зображенням професій, набір демонстраційного матеріалу на тему «Професії», картки-завдання на тему «Збери професію» та «Співнеси та виконай».

Хід уроку:

Здрастуйте, хлопці. Сьогодні на уроці ми поговоримо з вами про професії та їхніх представників. Скажіть, а які професії ви знаєте?

Діти називають професію.

А з якими професіями ми з вами стикаємось щодня?

Діти отвечают6 з продавцями, з водіями автотранспорту, з учителями тощо.

Вірш про професії

Чим пахнуть ремесла. Джанні Родарі.

У кожної справи

Запах особливий:

У булочній пахне

Тестом та здобою.

Повз столярну

Йдеш майстернею –

Стружкою пахне

І свіжою дошкою.

Пахне маляр

Скипидаром та фарбою.

Пахне скляр

Віконною замазкою.

Куртка водія

Пахне бензином.

Блуза робітника-

Маслом машинним.

Пахне кондитер

Горіхом мускатним.

Лікар у халаті-

Ліки приємні.

Пухкою землею,

Полем та лугом

Пахне селянин,

Той, хто йде за плугом.

Рибою та морем

Пахне рибалка.

Тільки ледар

Не пахне ніяк.

Скільки не душиться

Бандит багатий,-

Дуже неважливо

Він пахне, хлопці!

Хлопці, як ви вважаєте, а що було б, якби, наприклад, зникли представники професії лікар? (Відповіді дітей). А якби не стало кухарів, учителів тощо? (Відповіді дітей). Отже, нам потрібні та просто необхідні представники всіх професій. Не буде садівників - не буде кому садити дерева, не буде водіїв автобусів - нам доведеться ходити на роботу пішки, не буде прибиральниць і двірників - скрізь буде так брудно, що ми не зможемо вчитися і спокійно ходити вулицями. Тому ВСІ ПРОФЕСІЇ ПОТРІБНІ, ВСІ ПРОФЕСІЇ ВАЖЛИВІ! (Діти хором повторюють кілька разів цю фразу).

Демонстрація картинок із зображенням різних професій.

Діти називають професії, педагог виправляє, якщо дитина помилилася.

Робота з демонстраційним матеріалом «Професії».

Діти за допомогою педагога називають спочатку представника професії, потім його інструменти, потім він робить, потім результат його роботи.

А тепер, хлопці, перевіримо, як добре ви знаєте професії.

Загадки на тему "Професії".

Майстер він дуже гарний,

Зробив шафу нам для передпокою.

Він не тесляр, не маляр.

Меблі роблять... (столяр)

Правила руху

Знає, без сумніву.

Вмить заводить він мотор,

На машині мчить... (шофер)

Темної ночі, ясним днем

Він бореться із вогнем.

У касці, ніби воїн славний,

На пожежу поспішає... (пожежник)

Цеглини кладе він у ряд,

Будує садок для хлопців

Чи не шахтар і не водій,

Будинок нам збудує... (будівельник)

Хто пливе кораблем

До незвіданої землі?

Веселун він і добряк.

Як звати його? (Моряк)

Наяву, а не уві сні

Він літає у висоті.

Водить у небі літак.

Хто ж він скажи? (Пілот)

З ним, мабуть, ви знайомі.

Знає він про всі закони.

Чи не суддя, не журналіст.

Всім пораду дає... (юрист)

На посту своєму стоїть,

За порядком він стежить.

Суворий сміливий офіцер.

Хто він? (Міліціонер)

Цвяхи, сокири, пила,

Стружек ціла гора.

Це працює працівник -

Робить нам стільці... (тесляр)

Він від усіх рідних вдалині

Водить у морі кораблі.

Бачив чимало країн

Наш відважний... (капітан)

По мосту щоб мчав швидкий,

Чинить він на дні опори.

Цілий день щоразу

Вглиб пірнає... (водолаз)

Хто рухом керує?

Хто машини пропускає?

На широкій бруківці

Махає жезлом... (постовий)

На посту він у сніг та в спеку,

Охороняє наш спокій.

Людина, присяга вірна,

Називається... (військовий)

Стукіт летить з-під коліс,

Мчить вдалину електровоз.

Поїзд водить не таксист,

Не пілот, а... (машиніст)

У фільмах трюки виконує,

З висоти на дно пірнає

Підготовлений актор.

Швидкий, сміливий... (каскадер)

Тонкою паличкою змахне -

Хор на сцені заспіває.

Чи не чарівник, не жонглер.

Хто ж це? (Диригент).

Самостійна робота дітей з картками-завданнями «Збери професію» та «Співвіднеси та виконай».

Дітям лунають картки-завдання, де їм необхідно зібрати пазли за професіями та провести олівцем лінію, що з'єднує малюнку професію та її представників, чи набір інструментів тощо.

Розучування прислів'їв та приказок про роботу та працю

Без праці не виловиш і рибку зі ставка.

Справа майстра боїться.

Очі бояться, а руки роблять.

Ділу час потісі годину.

Хто не працює той не їсть.

Усі діти мріють кимось стати у майбутньому. Це може бути професія тато, мама, бабусі або просто випадкового незнайомця, яка запала дитині в душу. Діти люблять грати у різні професії, виконувати різні ролі. Це допомагає їм адаптуватися у цьому світі та вибрати свій майбутній шлях. Тому грати в професії дуже корисно, а тим більше іноземною мовою!

  • Щоб правильно користуватися матеріалами ознайомтеся з
  • Щоб правильно підготувати дитину до уроків, ознайомтеся з
  • Не перестрибуйте через теми, виконуйте їх послідовно. Але до пройдених тем можна і бажано періодично повертатись.
  • Щоб правильно розпочати кожне заняття, використовуйте ритуали переходу іноземною мовою. Про них Ви можете почитати у вступних заняттях
  • Якщо Ви самі тільки починаєте вивчати цю мову, то Вам буде корисно почитати

Завдання

Завдання можна виконувати у будь-якому порядку, комбінувати між собою.

№1

Говоріть ребенку фрази з шаблонів, комбінуючи різні слова. Говоріть саме цілі фрази, а чи не окремі слова («It is a policeman» (Це поліцейський), а чи не просто «policeman» («поліцейський»)). Обов'язково супроводжуйте слова позитивними емоціями та діями. Показуйте справжніх людей з різних професійних сфер та іграшкових спеціалістів, різні місця, де ці люди повинні працювати, описуйте їх професійні обов'язки. Показуйте на іграшках, що роблять люди різних професій, як продавець продає продукти, офіціант приносить їжу, водій їде автобусом тощо. Кожну дію супроводжуйте відповідною фразою:

  • The hunter hunts animals(Мисливець полює на тварин)
  • The fisherman catches fish (Рибалка ловить рибу)
  • The cooker prepares food (Кухар готує їжу)
  • The waiter brings food in the restaurant (Офіціант приносить їжу в ресторані)
  • The actor plays a role in the movie (Актор грає роль в кіно)
  • The signer sings songs (Співак співає пісні)
  • The driver drives the bus (Водій водить автобус)

Нічого не перекладайте. Кожну фразу повторюйте кілька разів. За одне заняття необов'язково використовувати усі фрази та слова. Одне таке завдання повинно тривати не більше 3-7 хвилин, потім закінчуйте урок або переходьте до іншого завдання. Використовуйте іграшки, робіть з ними сценки та міні-діалоги, щоб показати дитині принцип цього завдання.

№2

Якщо Ви опиняєтеся в магазині або лікаря, скористаєтеся цим. Тим більше що це чудовий спосіб розважити дитину, поки Ви чекаєте своєї черги. Або робіть відповідні сценки вдома.

Приклад:

  1. У лікаря
  • Це місце називається hospital. (Це місце називається лікарня)
  • We are waiting for the doctor. (Ми чекаємо на лікаря)
  • Інші діти з parents є waiting for doctor too.(Інші діти з батьками теж чекають на лікаря)
  • Цей лікар є дуже добрим чоловіком.(Наш лікар – дуже хороша людина)
  • The doctor will help you. He will look at you and will say why you feel yourself не well.(Доктор допоможе тобі. Він подивиться на тебе і скаже, чому ти почуваєшся погано)
  • He will say what medicine you should eat.(Він скаже, які ліки тобі треба з'їсти)
  • After that you will feel better. You will go for walk and will play with your friends.(Після цього ти почуватимешся краще. Ти підеш гуляти і гратимеш зі своїми друзями)
  1. У магазині
  • - It is the shop. The seller sales food here. У його shop є fruits, milk, bread and sugar.(це магазин. Продавець продає їжу тут. У його магазині є фрукти, молоко, хліб та цукор)
  • - Do you like to buy something?(Ви хочете щось купити?)
  • - Give me please 5 apples. How much does it cost? 10 рублів? Please take my money. Thank you for the apples. Let's go to інший shop.(Дайте мені, будь ласка, 5 яблук. Скільки це коштує? 10 рублів? Будь ласка, візьміть мої гроші. Дякую за яблука. Ходімо в інший магазин).
  • - It is the shop too. Але seller sales cloths here. У його магазині є T-shirts, boots, hats and dresses.(Це теж магазин. Продавець продає одяг тут. У цьому магазині є футболки, взуття, капелюхи, сукні)
  • - Do you like to buy something? Ми маємо багато нових beautiful dresses. Do you like to try one of them? (Ви хочете купити щонебудь? У нас є багато нових красивих суконь. Ви хочете поміряти одне з них?
  • - I like this blue dress. I would like to try it. It's too big for me. Thank you. (Мені подобається ця блакитна сукня. Я хочу поміряти її. Вона надто велика для мене. Дякую)

№3

Вигадуйте історії про улюблених іграшок своєї дитини та підбирайте відповідні діалоги. Дуже добре підходять для цього конструктори ЛЕГО.

  • — Let's build a city for our toys.(Давай збудуємо місто для наших іграшок)
  • - It is the shopping center. Там є багато магазинів. Цей магазин продажів продовольчої їжі і цей seller sales cloths here. This a toy shop. (Це торговий центр. Тут багато магазинів. Цей продавець продає їжу тут, а цей продавець продає одяг тут. Це магазин іграшок)
  • - It is a hospital. The doctor treats children here. The doctor has a car. It’s called ambulance. He goes by ambulance when somebody calls him (Це лікарня. Лікар лікує дітей тут. Доктор має машину. Вона називається швидка допомога. Він їздить на швидкій допомозі, коли хтось його викликає).
  • - It is the school. Є teacher and lot of children here. Teacher is reading a book. And children are listening to him.(Це школа. Тут є вчитель та багато дітей. Вчитель читає книгу. А діти його слухають).
  • - It is a bus stop. It is a bus. Driver drives to airport.(Це автобусна зупинка. Це автобус. Водій їде автобусом до аеропорту).
  • - It is an airport. Там є багато планів тут. Цей pilot і 3 stewardesses є going to ця red plane.(Це аеропорт. Тут багато літаків. (Це аеропорт. Тут багато літаків. Цей пілот і три стюардеси йдуть до цього червоного літака).

№4

Дивіться різні картинки та фотографії із зображенням професій, та місць, де можна побачити людину з відповідною професією. Називайте професії та місця, які бачите. Описуйте, чим займаються люди.

Ваші сімейні фотографії також можна використовувати.

№5

Читайте дитині будь-який вірш, показуйте картинки із зображенням різних професій, виконуйте необхідні рухи за текстом. Можна співати кожен віршик під будь-яку мелодію. За один раз повторіть віршик кілька разів. Підключайте до гри іграшки. Нехай також виконують рухи. Вірші знайдете нижче.

№6

Якнайбільше малюйте, ліпіть і робіть різнокольорові вироби. Малюйте різні реальні та вигадані ситуації, пов'язані з Вашою роботою, роботою Ваших родичів або роботою, яка подобається Вашій дитині, або взагалі будь-яку професію. Намалюйте місце, транспорт, клієнтів чи пацієнтів тощо. Ліпіть різну обстановку для різних професій, вирізайте їх з паперу, будуйте міні-міста з кубиків та інших підручних матеріалів. Називайте кольори та розміри.

Чим смішніше і незвичайніше будуть Ваші малюнки та будови, тим краще. Дивуйте свою дитину. Тільки яскраві та позитивні враження змушують дитину щось запам'ятовувати та викликають у неї бажання повторювати за Вами.

№7

Дивіться відео, підспівуйте (хоча тільки ті слова, які Ви знаєте) та виконуйте рухи.

Нова лексика

  • ці нові слова Ви повинні знати до початку занять з дитиною
  • Ви можете вивчати слова не всі слова відразу, а групами по 3-5 слів і поступово додавати їх протягом декількох днів.
  • В останньому стовпці вказана транскрипція російськими літерами як підказка, але звертаю Вашу увагу, що російські літери що неспроможні передати всіх англійських звуків. Зокрема: міжзубий [з] і [з] (коли пишеться th), англійський [р], носовий [н] (коли пишеться ng) та особливі англійські голосні. Тому якщо Ви ще погано читаєте англійською, обов'язково спочатку ознайомтеся з )
Іменники:

професія

пов'язані з медициною

аптекар

медсестра

ветеринар

пов'язані із забезпеченням

безпеки людей

пожежний

поліцейський

охоронець

пов'язані з навчанням

вихователь

пов'язані з транспортом

водій

космонавт

стюардеса

пов'язані зі спортом

спортсмен

пов'язані з політикою

президент

пов'язані з сервісом

бібліотекар

листоноша

електрик

перукар

продавець

пов'язані з їжею

офіціант

пов'язані з природою

садівник

пов'язані з офісом

підприємець

начальник

бухгалтер

секретар

журналіст

службовець

архітектор

перекладач

пов'язані з творчістю

художник

режисер

письменник

фотограф

музикант

місце роботи

лікарня

дитячий садок

Дієслова:

вирости (подорослішати)

працювати

продавати

водити машину)

грати в театрі)

керувати/керувати

готувати їжу)

Прикметники:

цікавий

знаменитий

складний-простий

fireman/firefighter

to prepare / to cook

difficult - easy

[профешн]

[уек / джоб]

[фармасист]

[файемен / фаейфайтер]

[полісмен]

[стюдент]

[естронот]

[стювардес]

[спортсмен]

[президент]

[політишен]

[лайбреріен]

[постмен]

[електришен]

[хедресер]

[фішерман]

[гарденер]

[онтрепренер]

[Бір / шиф]

[екаунтент]

[секретери]

[жоналіст]

[імплойі]

[акітект]

[інжинієр]

[транслейтор]

[Дайректе]

[Фотографе]

[Мьюзішн]

[виховник]

[кіндерга]

[менейдж]

[препее / кук]

[інтерестин]

[денджероуз]

[Феймоус]

[Дифікат - ізо]

Коротка довідка з граматики

Для батьків, які починають вивчати мову або володіють нею недостатньо добре:

  • Вам потрібно освоїти наступні правила граматики:
  1. Правила освіти професій

Найчастіше професії формуються просто додаванням закінчення er до основного смислового дієслова, пов'язаного з цією професією.

  • to paint - painter (малюватихудожник)
  • to build – builder(будувати – будівельник)
  • to drive – driver(водити – водій)
  • to teach - teacher (вчитивчитель)

Звертаю увагу, що в англійській існує поняття жіночого та чоловічого роду професії, але американці прагнуть спрощення та зменшення дискримінації за статевим принципом, тому вони все частіше вживають професії тільки в чоловічому роді.

Але для довідки:

  • actor (актор)
  • actress(Акторка)

  1. Відмінювання неправильних дієслів з цієї теми:

  • to grow- У минулому часі:grew
  • to Teach- У минулому часі:taught
  • to sell- У минулому часі:sold
  • to drive- У минулому часі:drove
  • to write- У минулому часі:wrote
  • to read- У минулому часі:read(Пишеться однаково, але тепер читається [рід], а минулому [ред])

Шаблони фраз

  • Ви повинні володіти цими шаблонами фраз і намагатися комбінувати на їх приклад всі слова зі списку нової лексики
Хто він за професією?

Ким працює твій тато?

Що тато робить на роботі?

Ким ти хочеш працювати,

коли виростеш?

Чому ти хочеш

бути лікарем?

Де працює лікар?

Що робить лікар?

Якою машиною їздить лікар?

Лікар їздить

на машині швидкої допомоги.

Ти бачив лікаря?

Коли ти був у лікаря

останній раз?

Ти хворів?

Як звуть твого лікаря?

Хто навчає дітей у школі?

Хто працює у магазині?

Давай пограємо у ресторан.

Ким буде цей ведмедик?

А ким ти будеш?

Ким я буду?

Що робить ведмедик?

Мисливець полює на тварин

Рибалка ловить рибу

Кухар готує їжу

Офіціант носить їжу

в ресторан

Бухгалтер рахує гроші

Шофер водить автобус

Тато працює в офісі

Батько керує людьми

Я хочу бути таким же як тато

Мама працює у банку

Режисер знімає кіно

Актор відіграє роль у кіно

або у театрі

Пожежник гасить пожежі

і рятує людей

Мені подобається допомагати людям

Мені подобається вчити людей

Мені подобається малювати

Мені подобається співати та танцювати

Я хочу бути знаменитим

Я хочу, щоб мене показували

по телевізору

Я хочу бути сильним

Це дуже цікава робота

Це нудна робота

Це небезпечна робота

Коли я була маленькою,

я хотіла бути …

What is his profession?

What does your daddy?

What does your daddy at work?

What do you want to do

when you grow up?

Where does a doctor work?

What does a doctor?

What car does doctor have?

by the ambulance.

Did you see a doctor?

When did you go to the doctor

What is the name of your doctor?

Who teaches children in school?

Who works in a shop?

Let's play restaurant.

Who will this bear be?

And who will you be?

What does the bear?

The hunter hunts animals

The fisherman catches fish

The cooker prepares food

The waiter brings food

in the restaurant

The accountant counts money

The driver drives the bus

Запрошені роботи в офісі

Dad manages people

I want to be like my dad

My mother works in a Bank

Director shoots films

actor plays the role in a film

Firefighter puts out fires

I like to help people

I like to teach people

I like to draw / paint

I like to sing and dance

I want to be famous

I want to be strong

It is very interesting work

It’s a boring job

It’s a dangerous job

When I was a little kind,

I wanted to be…

[от з хіз профешн]

[от даз е деді]

[от даз е деді ет уок]

[от ду ю уонт ту ду

уэн ю гроу ап]

[уай ду ю уонт

ту бі е лікар]

[уээ даз е доктор уок]

[уот даз е лікар]

[уот кар даз е доктор хев]

[е доктор гоуз

бай зе емб'юленс]

[дід ю сі е доктор]

[уен дід ю гоу тузе доктор

ласт тайм]

[ую ю сік]

[уот із зе нейм оф е доктор]

[ху тичес чилдрен ін скул]

[ху уокс ін е шоп]

[летс плей ресторан]

[уот уіл зіс беэ ду]

[енд ху уіл ю бі]

[ху ем ай]

[уот даз зе бее]

[зе хантер хантс енімалс]

[зе фішермен кетчез фіш]

[зе кукер препеез фуд]

[зе уейтер бринз фуд

ін зе ресторан]

[зе екаутент каунтс мані]

[зе драйвер драйвз зе бас]

[дід уекс інзе офіс]

[дід менеджмент піпл]

[ай уонт ту бі лайк травень дід]

[травень мазе уекс ін е бенк]

[Дайректор Шутс Філмз]

[зе актор плайз зе роул

ії е фільм про сіетр]

[Файєрфайтер путс аут файе

енд сейвз лайвз]

[ай лайк ту хелп піпл]

[ай лайк ту тич піпл]

[ай лайк ту дроу/пейнт]

[ай лайк ту син енд денс]

[ай уонт ту бі феймоус]

[ай уонт тубі

[ай уонт тубі строн]

[ітиз віри інтерестин уек]

[ітс е борін джоб]

[ітс е денджероуз джоб]

[уен ай уоз е літл кінд,

ай уонтид ту бі ...]

Можливі допоміжні предмети для цієї теми

  • Будь-яка справжня вулиця, магазин, кафе, ресторан, лікарня… будь-яке місце, де працюють люди, де можна показати та розповісти, що вони роблять.
  • Картинки із зображенням різних професій та різних місць, де працюють люди, а також фотографії Вашої родини у подібних місцях.
  • Різні іграшки, з якими можна влаштовувати ігри до ресторану, лікарні, аеропорту тощо.
  • Кольорові олівці, фарби, пластилін, кольоровий папір
  • Весела музика, під яку можна співати віршики

КАРТКИ

Ці картки можна показувати дитині під час вивчення відповідних слів. Картки можна відображати в електронному вигляді або роздрукувати та нарізати.

ПОРАДА!Картки потрібно використовувати лише закріплення знань нових слів. Не варто починати вчити слова з карток. Слова варто починати вчити у тих інших вже відомими словами.

  • Who is it? - Хто це?
  • What does he do? - Що він робить?

Вірші на цю тему

A Fireman

If there is a fire,

Everyone requires

It isn`t a game,

The drive a fire engine

До буріння регіону.

They come as light

To have a serióus fight.

Вони wear fireproof suits

And black rubber boots.

Вони використовують gas mask

Для серйозного завдання.

Even animals will be rescued,

they`ll not forget you.

Вони будуть почати від вечора.

A planet of heroes

If everyone could be

Пожежний

Якщо є вогонь,

Всім потрібно

Набрати номер "01".

Це не гра,

це не розвага.

Вони ведуть пожежну машину

До місця пожежі

Вони приходять, як світло

Для суворого бою.

Вони носять вогнетривкі

І чорні гумові чоботи.

Вони використовують протигаз

Для серйозних завдань.

Навіть тварини будуть

Не хвилюйтеся,

вони вас не забудуть.

Вони загасять пожежу.

В результаті ви будете

милуватися.

Ця планета була б

планетою героїв,

Якби кожен міг бути

ПОЖЕЖНИМ!

[е фаєрмен]

[іф зееріз е файе]

[евріуан рекуаез]

[ту дайл зероу уан]

[іт ізнт е гейм,

іт изнт фан]

[зей драйв е файє енджин]

[ту зе Бенін Ріджин]

[Зей кам ез лайт]

[ту хев е сиріоуз файт]

[Зей уее файепруф с'ютс]

[енд блек рабе бутс]

[Зей Юз е Гес Меск]

[фо е сиріоуз таск]

[івен енімалс уіл бе

[донт уорі

зейл нот фогет ю]

[зей уїл пут аут зе файе]

[зе різалт

юл едмайе]

[е пленет оф хіроуз

зее ууд бі]

[Іф Евріуан куд бі]

[е файемен]

A doctor

sends the doctor away.

Apple in the morning

doctor's warning.

Roast apple at night

starves the doctor outright.

Eat an apple going to bed

knock doctor на head

Лікар

Одне яблука на день

Прожене лікаря геть

Яблуко з ранку

І лікар не прийде

Смажене яблуко на ніч

Залишить лікаря голодним

З'їж яблуко перед сном

Це стукне лікаря по голові

[е докте]

[ен епл е дэй]

[Сенд зе докте ауей]

[епл інземонін]

[Докте уонін]

[роаст епл ет найт]

[ставз зе докте аутрайт]

[іт ен епл гоін ту бед]

[нок зе докте він зе хед]

The Baker

The baker’s truck comes

down the street,

Filled with everything good

Two doors the baker

at the shelves inside.

What do you see?

What do you see?

Doughnuts and cookies

Cinnamon rolls, pies,

What should I buy

to fill my tummy?

Пекар

Вантажівка пекаря їде

вниз вулицею,

Наповнений всім смачним,

щоб поїсти

Дві двері пекар

відкриває широко

Тепер давай подивимося

на полиці всередині.

Що ти бачиш?

Що ти бачиш?

Пончики та печиво

для тебе та мене;

Булочки з корицею, пироги,

все таке смачне

Що мені купити,

щоб заповнити мій живіт?

[зе бейке]

[зе бейкерс трак камз

даун зе стріт]

[філд уїз еврісін гуд

[ту дорз зе бейке

оупенс уайд]

[нау лет ас лук

ет зе шелвз інсайд]

[от ду ю сі?

уот ду ю сі?]

[деунатс енд кукіз

фо ю енд мі]

[синемен роулз, пайз,

ол соу ями]

[уот шуд ай бау

ту філ май тамі]

Post Office

Stamps for sale!

Packages, postcards,

Letters to mail!

For your money's worth.

All over the Earth!

Пошта

Заходь усередину!

Марки на продаж!

Упаковки, листівки,

Листи для надсилання!

Приходь до нас

Щоб витратити свої гроші

Доставка буде зроблена

По всьому світу!

[пост офіс]

[степ інсайд]

[стемпс фо сейл]

[пекейджез, посткадз]

[летез ту мейл]

[кам ту ас]

[фо е мані уёс]

[Деліверіз Мейд]

[ол оуве зе еос]

Five Little Firefighters

Five firefighters sit

Until they see a fire

on top of a hill,

Number one rings the bell,

Number two pulls

his big boots on,

Number three jumps

on the fire engine red,

Number four puts a fire hat

Number five drives the fire truck

As the big yellow flames go

higher та higher.

Whooo-oooo! Whooo-ooo!

Hear the fire truck say,

As all of the cars

get out of the way.

Shhhhhh goes the water

від fire hose spout,

And quicker than a wink

the fire is out!

П'ять маленьких пожежників

П'ять пожежників сидять

дуже тихо,

Поки вони не побачать багаття

на вершині пагорба,

Номер один дзвонить у

дзвіночок, Дінь-Дон,

Номер два натягує

свої великі чоботи,

Номер три стрибає

у червону пожежну машину,

Номер чотири одягає

пожежну каску на голову,

Номер п'ять веде пожежну

машину на пожежу,

Як тільки великий жовтий

вогонь піднімається вище.

УУУУУУУ! УУУУУУУ!

Можна почути звук

пожежної машини,

Усі машини

розступаються по дорозі.

ШШШШ - шумить вода з

пожежного шланга,

І за мить

вогню немає!

[файв літл файефайтез]

[файв літл файефайтез

сіт вері стил]

[антил зей сі е файе

він топ оф е хіл]

[Намбе уан ринз зе бел]

[Намбе ту плз

хіз біг бутс він]

[Намбе Срі Джамс

він зе файє енджин ред]

[намбе фо путсе е файе

хет він хе хед]

[Намбе файв драйвз

зе файе трак ту зе файе]

[ез зе біг елоу флеймз

гоу хайе енд хайе]

[ууууууу! уууууууу!]

[хіе зе файє трак сей]

[е зол оф зе карз

ет аут оф зе уей]

[шшшшшшш – гоуз зе уоте

фром зе файе хоуз супут]

[енд куїке зен е уїнк

зе файе з аут]

Carpenter

The carpenter's hammer goes

knock, knock, knock,

And his saw goes see,

saw, see, saw, see,

He planes and measures

He hammers and he saws

While he builds a wooden

treasure for me.

Тесляр

Молоток тесляра

стукає, стукає, стукає,

І його пила працює, дивись,

працює, працює, дивись,

Він стругає і вимірює,

Він стукає і плит

Поки що майструє дерев'яне

скарб для мене.

[капенте]

[зе капентез хаме гоуз

нок, нок, нок]

[енд хіз зі гоуз сі,

со, сі, со, сі]

[хі плейнз енд межез]

[хі хамез енд хі соз]

[уайл хі білдз е ууден

треже фо мі]

Five Strong Police Officers

Five strong police officers

standing by a store.

Один went to direct traffic,

і вони були чотири.

Four strong police officers

watching over me.

and then there were three.

Три сильні police officers

dressed all in blue.

One stopped a speeding car,

і вони були два.

Two strong police officers

Як швидко вони можуть йти.

One stopped a burgler

and then there was one.

One strong police officer heard

some children say.

to be police officers

when we grow up some day.

П'ять Сильних Поліцейських

П'ять сильних поліцейських

стоять біля магазину.

Один пішов до дороги,

і тоді лишилося чотири.

Чотири сильні поліцейські,

спостерігають за мною.

Один повів додому

хлопчика, що втратився,

і тоді лишилося троє.

Троє сильних поліцейських

одягнені повністю в синє.

Один зупинив мчить

машину, і лишилося двоє.

Два сильні поліцейські

можуть дуже швидко бігати.

Один зупинив злодія, і тоді

залишився лише один.

Один сильний поліцейський

чув, що діти кажуть.

Ми хотіли б

бути поліцейськими, коли ми

виростемо колись.

[файв строн поліс офісез]

[файв строн поліс офісез

стендін бай е сто]

[уан уент ту дайрект

трафік енд зен зее уе фо]

[фо строн поліс офісез

уотчин оуве ми]

[уан тук хоум

е лост бій,

енд зен зее уе срі]

[Срі строн поліс офісез

дресед ол ин блу]

[уан стопт е спендин кар,

енд зен зее уё ту]

[ту строн поліс офісез

хау фаст зей кен ран]

[уан стопт е Бегле

енд зен зее уоз уан]

[уан строн поліс офісе

хед сам чилдрен сей]

[уі ууд лайк

ту бі поліс офісез

уэн уи гроу ап сам дэй]

Community Helpers

Community helpers,

Community helpers,

Community helpers,

There are doctors,

Firefighters and police,

why we need them,

Any day of the week.

There are farmers,

Chefs, and bakers,

Waiter and waitresses,

They give us food

that’s good to eat.

Там є електричні,

Carpenters and plumbers,

They make houses

and our buildings,

Safe and sound and build right.

Do you know of any more людей,

Who are in your neighborhood,

Who work together to build a

That we live in happily?

Суспільство Помічників

Товариство помічників,

Товариство помічників,

Товариство помічників,

Вони люди, на яких

ми можемо покластися,

Щоб створити

велике місто.

Є лікарі,

І медсестри,

Пожежні та поліцейські,

Надзвичайні ситуації, ось

коли вони нам потрібні,

Будь-якого дня тижня.

Є фермери,

Кухарі та пекарі,

Офіціанти та офіціантки,

Щоб годувати людей

це їхня робота,

Вони дають нам їжу,

яку смачно їсти.

Є електрики,

Теслярі та сантехніки,

На своїх робочих місцях.

Вони будують будинки

і наші будинки,

будують правильно

безпечними та надійними.

Ви знаєте ще людей, які

що живуть по сусідству,

Які працюють разом,

щоб створювати суспільство,

де ми щасливо живемо?

[ком'юніті хелпез]

[ком'юніті хелпез]

[ком'юніті хелпез]

[ком'юніті хелпез]

[ол ераунд]

[Зей а піпл

уі релай він]

[ту хелп мейк

е. грейт таун]

[зее а доктез]

[енд несіз]

[файефатез енд поліс]

[емедженсіза

уай уї нід зем]

[Ені дэй оф зе уїк]

[зее а фамез]

[шефс, енд бейкерс]

[уейте енд уейтресіз]

[фідін піпл

із зее джоб]

[Зей гів ас фуд

зетс гуд ту ит]

[зее а електришенз]

[капентез енд пламбез]

[він уексайтс]

[Зей Мейк Хаузіс

енд ауе білдінз]

[сейф енд саунд енд білд

[ду ю ноу оф ені мо піпл]

[ху а ін нейбохуд]

[ху уек тугезе ту білд е

ком'юніті]

[зе туї лив ін хепілі]

People work

he's a tailor,

he makes trousers,

suits and shirts.

Penny Proctor, she's a doctor,

comes to see you

Peter Palmer, he's a farmer,

and pigs and sheep.

Wendy Witter, babysitter,

when they’re asleep.

Люди, що працюють в країні,

Люди працюють у місті.

People work day and night

to make the world go round.

Mabel Meacher, language teacher,

teaches English, French

Gary Gummer, he's a plumber,

when you’ve got a leak.

keeps your teeth both

clean and white.

he’s a fireman,

comes when there’s a fire

Люди, що працюють в країні,

Люди працюють у місті.

People work day and night

to make the world go round. (2x)

Люди працюють

Нейлор Найджел,

він кравець,

він робить штани,

костюми та футболки.

Пенні Проктор, вона лікар,

до тебе приходить,

коли тобі боляче.

Пітер Палмер, він фермер,

у нього корови,

і свині, і вівці.

Венді Віттер, няня,

дивиться за дітьми,

коли вони сплять.

Люди працюють у селі,

люди працюють у місті.

Люди працюють день і ніч,

щоб змусити світ обертатися

Мейбл Мічер, учитель

іноземної мови,

викладає англійську,

французька та грецька.

Гері Гаммер, він сантехнік,

подзвоніть йому,

коли у вас є протікання.

Петті Прентіс, стоматолог,

зберігає ваші зуби

чистими та білими.

Ронні Ріман,

він пожежний,

приходить, коли пожежа,

який потрібно перемогти

Люди працюють у селі,

люди працюють у місті.

Люди працюють день і ніч,

щоб змусити світ обертатися

[піпл уек]

[найджл нейлор,

хіз е тейло,

хі мейкс траузис,

с'ютс енд шетс]

[Пені прокто, шиз е докто,

камз ту сі ю

уен іт хетс]

[піте палме, хіз е фаме,

низ гот кауз

енд пігз енд шип]

[уенді уіте бейбісіте

майндс зе кідз

уен зей а есліп]

[піпл уек інзе кантрі,

піпл уек ін зе таун]

[піпл уек дей енд найт

ту мейк зе уелд гоу раунд]

[мейбл міче, ленгуїдж

тиче, тичез інгліш,

френч енд грик]

[Гері Гаме, Хіз е Пламбе,

уен юв гот елік]

[петі прентіс, шиз

едентист, кіпсе тис

бос клін енд уайт]

[роні раймен,

хіз е файемен,

камз уен зееріз е файе

[піпл уек інзе кантрі,

піпл уек ін зе таун]

[піпл уек дей енд найт

ту мейк зе уелд гоу раунд]

Profession

Profession - this is my way

And the happiness of my road

It will be very difficult, even if,

All life is difficult and very strict.

Steps to the profession - a job,

A work – only to learn well,

And fewer people stupid

When he seeks for more.

Професія

Професія – це мій шлях

І щастя мого шляху,

Мені буде дуже складно,

Все життя найважче

та сувора.

Кроки до професії – це праця,

Праця – добре вчитися,

І менше дурних людей,

Коли він до більшого прагне

[профешн]

[профешн - зісіз травень уей]

[енд зе хепінес оф

травень роад]

[іт уїл бі вері дифікут,

ол лайф з дифікулу

енд вері стрикт]

[степс ту зе профшн

[е уек – онлі ту льон уел]

[енд фьюуе піпл ст'юпід]

[уен хі сікс фо мо]

When I am a grown man

When I think of what I will be,

When I am a grown man,

Shall I drive a lorry

Shall I be an electrician,

And fix everybody’s television?

When I think of what I'll be,

It is something that puzzles me.

Коли я буду дорослим

Коли я замислююсь,

ким я стану,

Це спантеличує мене.

Коли я буду дорослим,

Чи я водитиму вантажівку

чи фургон?

Чи буду я електриком,

Чи лагодитиму телевізори?

Коли я замислююсь,

ким я стану,

Це спантеличує мене.

[уен ай ем е гроун мэн]

[уен ай синк оф

уот ай уіл бі]

[іт з самсін сет пазлз ми]

[уен ай ем е гроун мэн]

[Шел ай драйв елорі

[Шел ай бі ен електришен]

[енд фікс еврібадіз

телевіжн]

[уен ай синк

оф уот айл бі]

[ітіз самсін зет пазлз ми]

I want to be

I want to be an actor, Dad.

I want to go on stage.

You should be a banker,

Tom, і earn a decent wage.

I want to be a barber, Dad.

I want to do people's hair.

You should be a pilot Tom,

for British Air.

I want to be a clown, Dad.

I think I am very funny.

You should be a driver, Tom,

and earn a lot of money.

I want to be a barman, Dad,

A barman! You are joking, Tom.

That isn’t a career!

I want to go into politics,

Dad, і put the country right.

I think that's an excellent idea.

Let's tell your mother tonight.

Я хочу стати

Я хочу бути актором, тату.

Я хочу виходити на сцену.

Ти маєш стати банкіром,

Том, і заробити гідно.

Я хочу бути перукарем,

Я хочу робити людям зачіски

Ти маєш стати пілотом,

Том, і працювати

на британські авіалінії.

Я хочу бути клоуном, тату.

Я думаю, що я дуже забавний

Ти маєш стати водієм,

Том, і заробити багато грошей

Я хочу бути барменом, тату,

так, я зможу випити

багато пива

Бармен! Ти жартуєш, Томе.

Це не кар'єра!

Я хочу піти в політику, тату

та виправити країну.

Я думаю, це чудова

Давай скажемо мамі увечері.

[ай уонт ту бі]

[ай уонт ту бі ен екто, дід]

[ай уонт ту гоу він стейдж]

[ю шуд бі е бенке,

тому, енд він е диснт уейдж]

[ай уонт ту бі е барбе, дід]

[ай уонт ту ду піплз хее]

[ю шуд бі е пайлот том,

фо голіш еэ]

[ай уонт ту бі е клаун, дід]

[ай синк айм вері фані]

[ю шуд бі е драйве, тому,

енд еон е лот оф мані]

[ай уонт ту бі е бармен дід

соу ай кен дрінк

е лот оф біе!

Е бармен! ю а джоукін том

Зет ізнт е каріє]

[ай уонт ту гоу

інту політкс

дід енд пут

зе кантрі райт

[ай синк зетс ен екселент

[летс теле мазе тунайт]

Відео на цю тему

Ох, мої сильні долі is sick

Don’t you worry.

Let me look at her

quick, quick, quick

Ох, мої сильні долі is sick

Don’t you worry. She is going to be perfectly fine

Miss Molly had a dolly who is sick, sick, sick

So she called for the doctor to come

quick, quick, quick

The doctor came with his bag and his hat

And he knocked to the door, tap, tap, tap

He looked at the dolly and he shook his head

And he said to Miss Molly put her strict

He wrote on a paper for a pill, pill, pill

I will back in the morning with a bill, bill, bill

Ох, моя бідна Доллі хвора

Не хвилюйтеся.

Дозвольте мені глянути на неї

Швидко, швидко, швидко

І він сказав Моллі покласти її

на ліжко

Я повернуся вранці з рахунком

Ох, моя бідна Доллі хвора

Не хвилюйтеся. Вона видужає

Міс Моллі мала ляльку, яка захворіла

Тому вона попросила лікаря прийти

Швидко, швидко, швидко

Лікар прийшов зі своєю сумкою та капелюхом

І він постукав у двері, тук, тук, тук

Він подивився на Доллі і похитав головою.

І він сказав Моллі покласти її

на ліжко

Він виписав таблетки, таблетки, таблетки

Я повернуся вранці з рахунком

I’m a tailor stitching cloth

Stitch, stitch, stitch, my needle goes

I’m a cobbler mending shoes

Rock tap, tap, tap and it's just like new

I'm a barber cutting hair

Snap, snap, snap, my scissors broke your hair

I'm a policeman, I stand so

Telling who must stop and go

I'm a carpenter making furniture

Bang, bang, bang goes my hammer

I'm a postman I come home

Brining letters and parcels too

Knock, knock this is for you, knock,

this one is for you

Я кравець, шию одяг

Стежок, стібок, стібок, моя голка йде

Я шевець, чиню взуття

Тук, тук, тук та буде як нова

Я перукар, стрижуволосся

стриг, стриг, стриг,ножиці відстригли волосся

Я поліцейський, стоютак

Кажу, хто винен зупинитися та піти

Я тесляр, роблю меблі

Хлоп, хлоп, хлоп, мій молоток

Я листоноша, я приходжу додому

Приношу листи та посилкитеж

Стук, стук це для вас, стук,

це для вас

Nigel Naylor, he's a tailor, he makes trousers,

suits and shirts.

Penny Proctor, s's a doctor, comes to see you

Peter Palmer, he's a farmer, he's got cows

and pigs and sheep.

Wendy Witter, babysitter, minds the kids

when they’re asleep.

Люди, що працюють в країні,

Люди працюють у місті.

People work day and night

to make the world go round.

language teacher, teaches

English, French and Greek.

Gary Gummer, he's a plumber, call him

when you’ve got a leak.

Patty Prentice, she's a dentist,

keeps your teeth both clean and white.

Ronnie Ryman, he's a fireman,

comes when there’s a fire to fight

Люди, що працюють в країні,

Люди працюють у місті.

People work day and night

to make the world go round.

Нейлор Найджел, він кравець,

він робить штани, костюми та футболки.

Пенні Проктор, вона лікар, до тебе приходить,

коли тобі боляче.

Пітер Палмер, він фермер, у нього корови,

і свині, і вівці.

Венді Віттер, няня, дивиться за дітьми,

коли вони сплять.

Люди працюють у селі,

люди працюють у місті.

Люди працюють день і ніч,

Мейбл Мічер, викладач

іноземної мови, викладає англійську,

французька та грецька.

Гері Гаммер, він сантехнік, йому подзвонять,

коли у вас протікання.

Петті Прентіс, вона стоматолог,

зберігає ваші зуби чистими та білими.

Ронні Ріман, він пожежний, приходить,

коли пожежа, яку потрібно перемогти

Люди працюють у селі,

люди працюють у місті.

Люди працюють день і ніч,

щоб змусити світ обертатися.

What do you want to be?

Maybe you want to be a fire fighter

Maybe you want to be a writer

Maybe you want to be a dentist

Maybe you want to be a chemist

or a punk rocker

Maybe you want to be a diplomat

Maybe you want to be a policeman

or a public speaker

What do you want to be when you're older?

When you’re wise and a little bit bolder?

What do you want to be?

Maybe you want to be a nurse

Maybe you want to drive a hearse

Just believe in yourself, oh, yeah, yeah

Maybe you want to be an engineer

Maybe you want to be an actor,

just common and try it

Maybe you want to be a waiter

Maybe you want to be a soccer player

or a news anchor

Maybe you want to build

really cool robots

Maybe you want to be in space

just like an astronaut

Maybe you want to play games

Just don’t forget to get some exercising

Maybe you want to be a lawyer

Maybe you want to bake деякі cookies

like this chocolate fudge

What do you want to be when you're older?

When you’re big and a little bit bolder?

What do you want to be?

Ким ви хочете бути?

Можливо, ви хочете бути пожежником

Можливо, ви хочете бути письменником

Просто повір у себе, так, так

Можливо, ви хочете бути стоматологом

або лікарем

Можливо, ви хочете бути хіміком

або панк-рокером

Можливо, ви хочете бути дипломатом

або вчителем

Можливо, ви хочете бути поліцейським

або виступати на публіці

Ким ви хочете бути, коли станете старшим?

Коли ти станете мудрішим і трохи крутішим?

Ким ви хочете бути?

Можливо, ви хочете бути медсестрою

Можливо, ви хочете водити катафалк

Просто повір у себе, так, так

Можливо, ви хочете бути інженером

або пілотом

Можливо, ви хочете бути актором,

візьміть і спробуйте

Можливо, ви хочете бути офіціантом

або банкіром

Можливо, ви хочете бути футболістом

або диктором новин

Можливо, ви хочете побудувати

справді класних роботів

Можливо, ви хочете бути у космосі

як космонавт

Можливо, ви хочете грати в ігри

весь день

Просто не забудьте зробити вправи,

це ваш шлях

Можливо, ви хочете бути адвокатом

або суддею

Можливо, ви хочете спекти печиво

як ця шоколадна насолода

Ким ви хочете бути, коли станете старшим?

Коли ти станете більше і трохи крутішим?

Ким ви хочете бути?

Друзі! Допоможіть зробити сайт кращим! Пишіть у коментарях, чи сподобався Вам урок, що хочеться змінити, додати! Дякую!

Клас: 2

Тема урока: «What professions do we know?» (Фрагмент до окружного семінару на тему «Професії», 25 хвилин).

Мета уроку: систематизувати знання учнів на тему «Професії», вироблення ЗУН у сфері усного та писемного мовлення на тему.

Завдання уроку:

  • Освітні:
    • актуалізація знань, умінь, навичок, набутих раніше, формування та розвиток мовних компетенцій;
    • формування граматичних навичок вживання форм дієслова to beв Present Simple,побудови ствердних, запитальних та негативних речень у теперішньому простому часі на основі лексики по заданій темі;
    • сприяти формуванню навичок монологічного та діалогічного мовлення на тему уроку;
    • відпрацювання фонетичних навичок;
    • формування орфографічних навичок.
  • Розвиваючі:
    • розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, мовний здогад;
    • розвиток комунікативної компетенції учнів.
  • Виховні:
    • прищеплювати любов та інтерес до іноземної мови;
    • виховувати вміння працювати у парах, самостійно;
    • виховувати шанобливе ставлення до різних видів професійної діяльності.

Тип уроку:урок комплексного застосування ЗУН учнів.

Види мовної діяльності:говоріння, аудіювання, читання та письмове мовлення.

Обладнання:мультимедіа проектор, системний блок комп'ютера, клавіатура, миша, мутимедіапрезентація на тему уроку, аудіозапис із серії «Пісні для дітей англійською мовою» (диск People and places), тематичні картки англійської мови з серії «Professions.Hobbies», картки "Кларо" (обладнання "Спектра"), ілюстративна наочність, магніти на дошку.

ХІД УРОКУ

I. Організаційний момент. Вітання

Teacher: Good morning, boys and girls! Glad to see you.

Good morning, good morning, good morning to you,
Good morning, good morning I`m glad to see too.

Teacher: Today we have an unusual lesson; we have guests at our lesson. Turn around, please, and say “Hello!” all together. Smile to each other. Let`s start. Today we shall speak o different professions. Dear friends, at first let`s do our exercises! (Діти виконують зарядку, дивлячись на екран (слайди 1-4), на якому з'являються 4 професії: учні, фермер, поліцейський, вчителька). Звучить пісня “I went to school one morning”:

I went to school one morning
And I walked like this, На екрані радісні учні
Walked like this, walked like this. крокують до школи. Велика
I went to school one morning напис «Pupils».
And I walked like this,
All on my way to school.

I saw a little rabbit
And he hopped like this На екрані фермер оточений
Hopped як це, hopped як це. стрибки кроликів. Велика
I saw a little rabbit напис «Farmer».
And he hopped like this,
All on my way to school.

I saw a tall policeman
And he stood like this,
Stood like this, stood like this. На екрані поліцейський регулю-
I saw a tall policeman рухається. Великий напис
And he stood like this, «Policeman»
All on my way to school.

I heard the school bell ringing
And I ran like this,
Ran like this, ran like this. На екрані усміхнена вчителька
I heard the school bell ringing ця зустрічає дітей на порозі школи.
And I ran like this, Діти з усіх боків біжать до неї.
All on my way to school. Великий напис "Teacher".

ІІ. Фонетична зарядка

Відпрацювання вивченої лексики на тему «Професії» (слайди 5-20). На екрані з'являються картинки, що зображають людей різних професій: лікар (a d octor), танцюрист (a d a ncer), космонавт (a c o smonaut), інженер (an en g ineer), водій (a dr i ver), робітник (a w o rker), поліцейський (a pol i ceman)/міліціонер (a mili ti aman), фермер (a f ar mer), вчитель (a t ea cher), пожежний (a f ireman), листоноша (a p o stman), ветеринар (a v e t), льотчик (a pilo t), учень (a p u pil), програміст (a p rogrammer), кухар (a c oo k).

Now, children, tell me please, what professions can you see on the screen? What is he or she? (Учні по одному називають запропоновану професію, вчитель клацає мишею, виконується перевірка кожного слова на екрані. Потім учні всі разом називають кожну професію. Вчитель особливу увагу приділяє виділеним звукам, звертаючи увагу дітей).
e.g.
Pupil: I think, he is a doctor.

Teacher: Let`s check it. O.K. Well done! Let`s train our Mr.Tongue: [d], [d], [d]. Лікарю!

ІІІ. Мовленнєва розминка

Робота дітей у парах (слайд 21). За встановленим зразком хлопці складають діалоги про професії батьків та про себе.

P1: What is your father?
P2: He is a worker.
P1: What is your mother?
P2: She is a doctor. And what about your parents?
P1: My father is a… What do you want to be?
P2: I want to be a pilot. And what about you?
P1: I want to be a…

IV. Перевірка домашнього завдання

Робота з картками «Кларо» із виконанням самоперевірки. (Учням було задано підготуватися до диктанта за професіями: doctor, a worker, pilot, driver, teacher, vet, cook). Учні маркерами заповнюють картки, потім здійснюють самостійну перевірку та виправляють помилки).

– And now we have a test. Вибрати ваші картки і брати ваші картки, please. (Діти заповнюють маркерами 7 слів на тему «Професії»).
- Turn your cards. Check yourself. (Переверніть картки, перевірте себе).
- Who did the test right? Stand up! Excellent!
– Who has 1 or 2 mistakes? – Good.
– Who has more than two mistakes?
– I hope you will be better next time!
- Clean your cards!

V. Основний етап

Task 1. Повторення форм дієслова to be в Present Simple.

Fill in the blanks, please. (Слайд 22)

  • My mother … a teacher.
  • They… doctors. am
  • She … a pupil.
  • His father … a farmer. is
  • Tom and Bob... painters.
  • I … a fireman.
  • Ви … a baker. are
  • Her sister … an engineer.
  • My brother … a businessman.
  • I … a pilot.

(По клацанню виставляється кожна зв'язка для перевірки після того, як учень прочитав і переклав пропозицію, вставивши дієслово-зв'язку).

Task 2. Гра «Ким Панчо-Каранчо хоче бути?» (слайд 23)

Вчитель роздає учням кольорові картки з різними професіями: музикант, вчитель, міліціонер, програміст, льотчик, будівельник, стюардеса, лікар, танцюрист, ветеринар тощо. (картки лунають за кількістю учнів у класі).

- Now children, let`s play. Look at the screen, please. Цей man`s name is Pancho-Carancho. Try to guess, what does he want to be? I think, he wants to be a сlown.
Далі учні, які отримали картки з професіями у довільному порядку, висловлюють свої версії за зразком на слайді:
Pancho-Carancho doesn`t want to be a … He wants to be a …

(Діти припускають свою професію та вивішують картку на дошку: фізкультхвилинка + лексико-граматична вправа). Наприкінці гри на слайді з'являється відповідь: Pancho-Carancho wants to be a musician. Цей казковий персонаж грає на саксофоні.

Task 3. Гра Unscramble the words (слайд 24)

  • heecatr – teacher Ці професії зображені на 7
  • corotd – doctor картинки з правого боку. за
  • rowker – worker клацання поряд з анаграмою з'являється
  • umocasont - cosmonaut правильне слово.
  • eirengne - engineer
  • liopt – pilot
  • okoc – cook

Task 4. Match the words and the sentences (слайд 25)

Нові children ваш task is to match every word and the sentence correctly.

  1. a dentist a) He bakes bread.
  2. a doctor b) Це не так, як ти.
  3. a teacher c) She gives pupils homework.
  4. a baker d) He drives a car.
  5. a driver e) He works at a hospital.

Коли діти запропонують свої версії відповідей на клацання з'являються ключі: 1 – b, 2 – e, 3 – c, 4 – a, 5 – d.

Task 5. Correct the mistakes (слайд 26)

Boys and girls, tell me please, true or false.

  • Лікарі teach children.
  • Dancers work in the hospital.
  • A farmer works at a farm.
  • Workers bake bread.
  • Teachers work at school.

Після перевірки клацання з'являються виправлені пропозиції. У словах, де була помилка букви розташовані під нахилом та іншого кольору.

VI. Заключний етап

Підбиття підсумків, виставлення оцінок, д/з.

- Хлопці, про що ми з вами говорили сьогодні на уроці? – Про професії.
– Yes, today we have spoken o different professions. To be a doctor або teacher depends on you. Ви повинні вибрати свою profesiu wisely. Від вас, хлопці, залежить, ким ви станете. Навчайтеся добре і вибирайте професію до душі. Успіхів вам у вашому виборі! Good luck!

– Нові хлопчики відкриті ваші ноутбуки і стікають ваші домашні роботи, please (ex. 6, p. 64). Thank you very much for your work at the lesson. Come to me please to get your marks. The lesson is over. (Слайд 27).

Діти підходять із щоденниками за оцінками, звучить пісня Goodbye, littleFriend!.

Шелухіна Дар'я Михайлівна

Вчитель англійської мови

Муніципальна Бюджетна освітня Установа ліцей № 26

Тема: "Відгадайте, хто вони?"

1 клас

Позаурочна діяльність англійська мова.

Цілі:

    Створення умов розвитку у дітей інтересу до іншомовної культуре.

    Забезпечення максимального сприяння розвитку потенційних можливостей особистості дитини, здатність до творчої думки.

Завдання:

    Проведення заняття в ігровій формі. Розвиток у дітей інтересу до англійської через гру.

Знайомство із назвами професій.

    Вчимося, граючи- "Are you a doctor" Тилікар?

    Розвиток уміння на елементарному рівні назвати основні професії.

    Домальовуємо зображення, розфарбовуємо (розвиток уваги та дрібної моторики пальців рук).

    Закріплення лексичних одиниць на теми «Професії», «Рахунок 1-10».

Обладнання: ТЗН,дидактичний матеріал, наочний матеріал, кольорові олівці.

Хід заняття:

Вітання : (1 хв.)

Педагог : Good morning(3 р.) to you! Діти : Good morning(3 р.) to you!

Good morning my children Good morning (2р.)

I am glad to see you! I am glad to see you!

Увімкнення уваги (3 хв .)

Педагог:Bell rings, the game begins ( дзвенитьдзвіночок)

Stand up, hands up, hands down, hands on hits, bend left, bend right, clap your hands etc.

Під час цієї гри, педагог називає рухи в будь-якому порядку, тоді як діти роблять ці рухи, намагаючись не помилитися.

Основа заняття (повторення пройденої лексики та запровадження нової)

    Педагог: Сьогодні хлопці, ми з вами поговоримо про професії важливі та потрібні. Подивіться на екран, повторіть за Тімом назви професій. (На екрані з'являються зображення професій, що супроводжуються вимовою диктора).

Діти: Doctor, dentist, pilot, sportsmen, фотограф, actor, businessmen.

    Педагог: А зараз хлопці подивіться на екран, спробуйте вгадати, хто захований на картинці?

Діти: Doctor, dentist, pilot, sportsmen, фотограф, actor, businessman.

На екрані з'являються половинки зображень професій, після того, як діти вгадують професію, картинка з'являється повністю.

    Are you a doctor

Під час цієї гри один із учасників виходить до дошки, вчитель пошепки говорить йому назву професії, так щоб решта дітей нічого не чула. Той, хто веде біля дошки, повинен зобразити загадане слово за допомогою міміки та жестів. Інші учасники гри намагаються відгадати ту чи іншу професію.

Приклади питань : Are you a doctor/dentist/sportsmen/actor і т . д .

Під час цієї гри вчитель роздає аркуші паперу із заздалегідь намальованими силуетами людини (1 на парту), і називає для кожної пари професію. Діти мають почати малювати чоловічка тієї професії, яку йому назвали. Через 10 секунд вчитель дає «дзвіночок» і учні повинні передати свої незакінчені малюнки іншій парі. Гра триває доти, доки аркуші не зроблять повне коло.

    Педагог: А тепер, давайте зіграємо у гру « Knock , knock …». Але перед цим нам треба згадати якусь пісеньку, яку ми навчали раніше.

Діти: "I'm Nick", "How many?"« How old are you

Під час цієї гри ведучий виходить за двері, а решта ховають предмет у класі. Увійшовши в кімнату ведучий починає шукати прихований предмет, решта дітей у цей час співає пісеньку, яка то вщухає, то голосніше, коли він зовсім близько до мети. Так триває доки ведучий не знайде річ.

Підбиття підсумків:

Педагог:Подумаймо, які професії нам зустрілися? Хлопці називають професію.

Педагог: На наступний урок принесіть олівці та папір.

Прощаємось хором :

Good bye (3 р.) my doll.

Good bye (3 р.) you all.

Список літератури:

    Пісні для дітей англійською мовою. Games and Activities . Книга для вчителя / пров. Н.С. Платонова. - М.: Айріс-прес, 2010. - 48 с. Відео для повторення пісеньки.: http://www.youtube.com/watch?v=G3zaC5onBvM Зображення для презентації взято з Інтернету.